Výzva pre SNS: Staňte sa patriotmi!

Autor: Jozef Rajtar | 1.11.2009 o 20:00 | Karma článku: 4,97 | Prečítané:  684x

Stáva sa z času na čas, že ‚hackeri' chcú poukázať na slabiny zabezpečenia nejakého bezpečnostného systému, napríklad ako to bolo v prípade NBÚ. Vtedy „hacknú' prístup do tohto systému a prípad následne zverejnia. Myslím, že paralela s pôsobením SNS v našej politike je tu úplne zjavná a onedlho musí prísť vyvrcholenie.

Keďže Slovenská Národná Strana, ako už názov napovedá, je strana, ktorá ma za cieľ dobro slovenského národa, úmysel jej konania musí byť prospech tejto krajiny. Áno, viem - doposiaľ to tak nevyzeralo a nevyzerá, ba práve naopak. SNS a Ján Slota sa podieľali na divokej privatizácii v 90-tych rokoch, úspešne prevetrali mesto Žilina a v poslednom období berú zo (slovenského) štátneho majetku čo sa dá. Takto SNS vyzerá, akoby jej cieľom bolo čo najviac uškodiť Slovensku prostredníctvom bezbrehého a neskrývaného kradnutia. Mnohí preto začali prezývať SNS Slovenská Národná Straka alebo Slovenská Nenažraná Strana. Veď si len zoberme kauzy:
Predražené logá za 8,5 milióna korún (282 tisíc eur)
Predaj emisií - škoda pre Slovensko cca 3,3 miliardy korún (110 miliónov eur)
Nástenkový tender za 3,6 miliardy korún (120 miliónov eur)
Šafárenie v štátnych lesoch - škoda niekoľko miliónov až desiatok miliónov eur
Morálne škody - na nezaplatenie

Keď sa však zamyslíme nad celou logikou, musí nám byť podozrivé, že niekto tak otvorene a bez zábran kradne a nerobí si s tým najmenšie problémy. Ja z toho viem vyvodiť len nasledovné. SNS sa snaží o vychytanie všetkých, ale naozaj všetkých závažných chýb systému a poukázať na ne ich hrubým zneužitím. Má to byť z ich strany služba vlasti.
Veď vyplatiť za jedno logo, za úroveň ktorého by sa hanbilo aj trojročné dieťa, 2 milióny korún, by z reálneho pohľadu znamenalo minimálne politickú samovraždu.
Viac na severovýchod od nás, v studených škandinávskych krajinách, by predaj teplého vzduchu cez napochytro nastrčenú garážovú firmu znamenal aj zabezpečenie teplého miesta v lochu.
No a čo iné, ako poukázanie na fatálnu chybu zákona, môže byť „zverejnenie" oznamu tendra na nástenke v, pre verejnosť, uzavretých priestoroch.
Kauza nástenkový tender má ďalšie pokračovanie v tom, že ju najnovšie nepreplatí EÚ z eurofondov (čo sú aj tak len peniaze ľudí, čo pracujú), ale že ju zaplatíme priamo zo slovenského rozpočtu. Minister za SNS Štefanov stále nemieni za tender odísť a odoláva pokusom o odvolanie.

Ja si však myslím, že už prišiel čas, kedy treba všetky „hackerské" akcie ukončiť a oznámiť ich cieľ. Vyzývam preto predstaviteľov SNS, aby zosumarizovali a zverejnili (nie na nástenke) všetko, čo potiahli, a pripravili zákony, ako tomu predchádzať. Následne aby nahradili všetky spôsobené škody aj s úrokmi. Budú mať z čoho. Ako vedia mnohí Žilinčania, Slotovci po každej zarobenej miliarde (naštastie korún) robia v Žiline veľkú oslavu. Nedávno mala byť takáto oslava už po ôsmy krát.
Vrátené peniaze tak pomôžu Slovákom prežiť ťažké krízové obdobie a zredukovať štátny dlh a tým aj budúce výdavky na úroky.
Preto Janko neváhaj, teraz je najvyšší čas pomôcť bratom Slovákom (od rodu Kristového) nielen verbálne, ale aj reálne - veď o to ti predsa vždy išlo, nie?
Stíhaný ako hackeri nebudeš, lebo máš imunitu. Najlepšie však bude, ak sa potom spolu s porúčajúcou sa SMK poberieš mimo parlament aj ty. Tvoja služba Slovákom bude zavŕšená.

SNSáci, buďte patrioti a spravte po prvý krát niečo, čo je pre Slovensko prospešné!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spoločný obvod je jedna z najlepších vecí, ktorú nám Mečiar zanechal

Voľba podľa regiónov je historický anachronizmus.

DOMOV

Obľúbený hotel Bödöra a Smeru prišiel o eurofondy

Firmy z babindolskej skupiny odstúpili od zmluvy na opravu hotela.


Už ste čítali?